Hakkımızda

UYARI: Bu sitede hiç bir şekilde evcil hayvan satışı yapılmamaktadır. Sitenin amacı köpek cinsleri ve evcil hayvan ürün ile aksesuarları hakkında bilgi verici yazıları üretip paylaşmaktır. 

Köpek cinsleri her zaman ilgi duyulan bir alan olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bu durumu detaylandırırsak köpekseverler dünyada kaç cins köpek olduğunu, nasıl beslendiklerini ve gelişimlerinin nasıl ilerlediğini merak edip dururlar. Bu yoğun meraka cevaplar vermek ve köpek sahiplenme düşüncesinde olanlara yol göstermek son derece önemli.

Köpeklere meraklı bir kaç arkadaş olarak bu blog sitesini kurmaya karar verdik.

www.cinskopekler.com olarak can dostları, arkadaş olarak kabul edilen köpek arkadaşlarımızın dünya üzerinde bulunan tüm türleri hakkında detaylı ve tatmin edici bilgileri sizleri boğmadan, sıkmadan anlatmak amacıyla hayata geçirildi.

Dünyadaki köpek ırkları hakkında en pahalı köpek türlerinden tutun da en uzun ömürlü köpek türlerine kadar hemen her konuda kısacası köpek dostlarımız hakkında yazılar yazmak ve bunları siz değerli köpek severlerle paylaşmak istiyoruz.

Köpek cinsleri hakkında bilgi edinerek köpek sahiplenme kararı alma aşamasında aklınızdaki köpek ırkının özelliklerinden haberdar olun.

Sitemiz hakkında olumlu olumsuz her türlü düşüncenizi iletişim sayfamızdan bizlere iletebilirsiniz.

Ayrıca köpek cinsleri hakkında kısa bilgiler paylaştığımız İnstagram hesabımıza da buradan erişerek göz atabilir ve takip etmeyi düşünebilirsiniz.